Čekání na prince

Čekání na prince

Signet - 1996
ISBN: 80-86021-00-9

Signet (1996) 80-86021-00-9 202

Diana a její dvě nejlepší kamarádky Sandra a Valentina mají každá svůj pádný důvod, proč na školním Plese růží musejí vyhrát soutěž o titul Miss Sympatie.
Ale samozřejmě, vyhrát může jen jedna. Málem je to rozdělí - jenomže ještě je tu zádahný, nepoznaný, dokonalý princ, vlastně Prince, a pátrání po něm je znovu spojuje. Přichází ten dlouho očekávaný večer a Ples růží začíná.. (Založil/a: al-ma)

chrispe
  12. 11. 2014, 14:51
Milý, klasický dívčí román. Jako náctiletá jsem jím proložila maraton "Lanczovek" a tak nějak mi utkvěl v paměti (zvlášť kupování šatů). Teď jsem si ho přečetla znovu - neodolala jsem, když jsem ho celý zaprášený objevila - a bylo to fajn. Tak trochu mi ten román evokuje film Praštěná holka (i když ten je sám o sobě pitomý). Možná SPOILER škoda jen, že si nevzpomenu, jestli jsem jako náctiletá prokoukla tu zápletku s Princem. Teď mi to připadá jasný, ale možná jsem byla stejná naivka jako holky v románu.