To je skandál!

Originální název: Scandal Lists

Metafora - 2007
ISBN: 978-80-7359-067-3

Metafora (2007) 978-80-7359-067-3 239

Víte, co měli společného Charlie Chaplin a král Jindřich VIII.? Který prezident zvracel v přímém přenosu? Proč se mnozí známí skladatelé nedožili svých čtyřicetin? Jak se vyvíjela antikoncepce? Čeho všeho se mohou lidé bát? Kdo zemřel při sexu či co všechno měl doma sériový vrah? Všechna tato a ještě mnohá jiná pro život jistě nezbytná fakta nám tato kniha předkládá úhledně uspořádaná do hrůzostrašných i směšných, nepochopitelných, bizarních, zdánlivě nemožných, ale vždy zaručeně pravdivých a zábavných seznamů. Dozvíte se spoustu zajímavostí o historických osobnostech a událostech, světových zvyklostech, zločinech, poklescích prezidentů, názorech církve, ale třeba i o zvířatech ve vesmíru. Naše knížka tedy poodhalí roušku mnoha tajemství... a spolu s autorem vás jistě nejednou přiměje zvolat: "To je skandál!" (Založil/a: lepije)

Karl Shaw Karl Shaw