Válečná lest

Poprvé vydáno celosvětově: 2008

Brokilon - 2008
ISBN: 978-80-86309-23-1

Brokilon (2008) 978-80-86309-23-1 386

Kniha volně navazuje na 1. díl cyklu Gordonova země.

Roger Schnirega, voják z Pohraničí, je účastníkem lidského pronikání do neznámé a nebezpečné země. Bojuje se skřety i s mýtickými tvory, ochraňuje potřebné, odkrývá stará tajemství. Stává se svědkem zániku dávných zázraků. Vydejte se s ním na dlouhou cestu, na jejímž konci leží ztracené město Šťastná Náhoda. (Založil/a: Mordred)

Zlatokrt
  9. 7. 2011, 21:26
Ač Šlechtu nečtu systémově a přečteno mám jen něco málo, vcelku jsem si oblíbil hlavního hrdinu a pojetí knihy jako chronologicky seřazeného souboru povídek mapujících jeho život je taky fajn. Jenom ta poslední povídka (Ex-Orkista) působila jaksi podivně. Pro mě lepší průměr. Jsem rád, že jsem knihu četl, ale asi nebudu mít chuť ji číst někdy znovu.
Mordred
  1. 5. 2011, 22:02
Jde videt, ze kniha pouze volne navazuje a nejak ke me neprilnula. Tu konkretni lest jsem nepochytil a tak nevim, z ceho vytvorili nazev. Nic extra...