Dobrodružství sebeobjevování

Dobrodružství sebeobjevování Originální název: The Adventure of Self-Discovery

Srozumitelný průvodce pro sebepoznání i psychoterapii z hlediska nového rozšířeného modelu lidské psychiky. Průkopnické dílo předkládající poprvé souhrn poznatků autora z výzkumů v rámci nového vědního oboru - transpersonální psychologie. Kniha obsahuje podrobný popis principů holotropního dýchání - významného přínosu autora k rozvoji hlubinné psychologie a psychoterapie. Obsahuje i popis dalších postupů oslabujících víru, že jsme pouhým " egem zapouzdřeným v pokožce". Text doprovází mnoho černobílých obrázků.
V nakl. Perla vyšla i tato kniha Stanislava Grofa. (Založil/a: ssuva)

vladislaus
  2. 11. 2011, 17:16
Vynikající dílo zakladatele nebo znovuobjevitele techniky holotropního vnímání. Kdo chce zkoumat holotrop měl by si tu knihu předem přečíst.
Mateiko
  14. 1. 2016, 16:30
Pionierske dielo tykajuce sa holotropneho dychania, ktore obsahuje vynikajuco a podrobne popisane vsetky fazy BPM (basic perinatal matrix). Kniha vhodna k zakladnemu oboznameniu sa s technikou holotropu ako aj kolektivnym nevedomim a archetypmi.