Záhady staré Evropy

Knižní klub - 2016
ISBN: 978-80-242-5336-7

Knižní klub (2016) 978-80-242-5336-7 152
Baronet (1993) 80-85621-24-X 131

Tři bratři - Ralf, Andy a Sven se spolu se svým otcem, kamarádkou Cornélií a jejími rodiči snaží rozluštit tajemství podivných čar na mapě, kterou Conny našla. Pomáhají jim strýc Wehner a spisovatel Mark. Procestují značnou část Evropy a dozví se spoustu věcí, které klasická archeologie odsuzuje, jelikož tuší, že naši dávní předci navázali spojení s mimozemšťany, tím pádem byli mnohem vzdělanější, než si myslíme, což staví na hlavu celou současnou archeologii. (Založil/a: Vaiven)

Myrddin33
  10. 12. 2012, 22:06
Tuto knihu jsem si půjčil z důvodu jedné věty napsané na zadní části. Byla to věta "Patřilo místo, kde dnes stojí český hrad Šternberk, k síti drah vybudovaných bytostmi z jiné planety?". Zmíňka naší země mě zaujala. Knihu jsem přelouskal během pár hodin. Celá kniha je založena na nálezu map Cornelií ve Spiezu ve Švýcarsku. Je vyprávěním. Není knihou nějak převratnou, ale je v ní několik zajímavých informací, o oblastech jako je Carnac či Avenbury. Knize jsem dal plný počet, protože mě přivedla ke zkoumání této oblasti dějin.