Agent X-Hawk -1- Hitman

Agent X-Hawk -1- Hitman Originální název: Agent X-Hawk -1- Hitman

Triton - 2010
ISBN: 978-80-7387-431-5

Triton (2010) 978-80-7387-431-5 144

X- Hawk je krutý pán, krutý vládce a loajalitu svých bojovníků si dokáže vynutit do slova a do písmene až za hrob. Framon Dotchi, bojovník klanu, který prohrál ve válce s Kováři Rovnováhy, je jedním z mnoha v jeho službách. Zkušený klanový válečník dostává jednoduchý úkol – vražedným útokem má narušit hladký chod mašinérie Kovářů tak, aby X-Hawk měl čas provést tajnou citlivou operaci. Dotchi má odstřelovací pušku, úkol a hledá správný cíl. Proti Agentuře ve jméně svého klanu bojoval několik let, ale přesto se mu nechce pro nového děsivého šéfa zabíjet civilisty. X-Hawk ale selhání netoleruje. Musí zabít, nebo se jeho duše rozpadne v pekle stvořeném největším z čarodějů. Sám proti všem.\r\n(Oficiální text autora)\r\n (Založil/a: Hobitek)

Zhabza
  10. 10. 2011, 20:44
Po neblahých zkušenostech s JFK jsem (napůl omylem) přečetl i tuto knihu. Jako že mám autora hodně rád, tak tohle mu, ... mimo jiné, neberu.
Cermag
  24. 9. 2015, 16:26
Lehká a krátká kniha zasazená do zajímavě zvláštního světa. Kniha není ničím výjimečná, ale dobře se čte, je to takové oddechové čtení na den/dva.