Alláhův hněv

Alláhův hněv

Epocha - 2011

Epocha (2011)

Mír mezi křesťany a muslimy je křehký jako srdce nezletilé Alcorské prostitutky. Tedy pokud nemáte na mysli Ingrid, jejíž přednosti jsou nejenom vepředu, ale i vzadu, nahoře, dole a hlavně uprostřed. Daniel Kalandra, bývalý pašerák alkoholu a pornografie, toho času špion v carských službách, si Ingridiny schopnosti získávat důležité informace nemůže vynachválit. Jenže čas na svádění cizích agentů a sledování muslimských zvědů pominul. Válka se vrací a přichází čas, kdy jde o všechno. Budoucnost těch, kdo nevyznávají Mohameda jako proroka Božího, visí na vlásku. A ten vlásek najdete na hlavě Daniela Kalandry.
Akční science fiction román, pokračování knihy Poutník z Mohameda. (Založil/a: hiro666)

Leoš Kyša Leoš Kyša
*04.11.1979

Ondřej Novotný
  15. 11. 2016, 5:52
Opět naprostá paráda, jako první díl. Pan Kyša se tímto definitivně stává mým oblíbeným autorem a doufám, že toho ještě mnoho napíše. Co se týče knihy tak ta má opět nápad, spád, akci, humor a to vše zabaleno do nepříliš povzbudivé vize budoucnosti. Za mě musím 5*.