Pošeptej po větru

Pošeptej po větru Originální název: Pošeptej po větru

Víkend - 2009
ISBN: 978-80-7222-653-5

Víkend (2009) 978-80-7222-653-5 302

Být krásná a mít za sebou úspěchy v modelingu je snem (i důvodem závisti) mnoha dívek. Sympatická Monika Váchová prožila svých pár minut slávy a zároveň nebyla ušetřena temnější strany úspěchu, a tak je ráda, že poté, co se s rozvedenou maminkou přestěhovaly do vesničky Blažejov, může chodit do normální školy, mít kamarádky, prožívat běžné radosti a starosti studentského života – a samozřejmě především lásky, na které jí do té doby nezbýval čas. Všechno by ale mohlo být mnohem jednodušší, kdyby se nepustila do nebezpečné hry s city – a kdyby v pasti, co z pomsty nalíčila na frajera Mikuláše, neuvízla sama. Otěhotnět s klukem, který se líbí tolika dalším a věrnost mu moc neříká , rozhodně není to, co plánovala! Monika se ocitá v nezáviděníhodné životní situaci. Musí se rozhodnout, jak dál... Ale která volba je ta pravá? A existuje vůbec ideální řešení? Pošeptej po větru je nový román autorky Lenky Lanczové o lásce, touhách, hledání a cestách, které ne vždy vedou k cíli. Pošeptej po větru uzavírá volnou trilogii (Šeptej do ticha a Zašeptej do vlasů). (Založil/a: butterfly8888)

miiichalka
  4. 4. 2012, 17:25
Konec se sice dá předpokládat, ale je pravda, že je to jedna z trošku realističtějších knížek L. L. 80%
Plue
  28. 9. 2016, 18:51
Zakončení série bylo klasické, předvídatelné. V knize se skoro nic nedělo, vztah Mikuláše a Moniky mi nepřišel moc uvěřitelný. Jako oddychovka ok.
Ellis147
  2. 9. 2013, 13:33
Všechny tři díly volně na sebe navazující trilogie jsou naprosto úžasné a čtou se jedním dechem, stejně tak jako další romány od této skvělé spisovatelky Lenky Lanczové. Jedním slovem SUPER !!
Wajny
  3. 10. 2014, 13:17
Tato "série" nemá žádný originální příběh, ale přesto je dobrá a nápaditá. ( Na to, že je napsaná od Lanczové, která byla moje oblíbená spisovatelka někdy před 8 lety cca.).
První díl měl dobrá pasáže a byli tam dost dobře propleté postavy nedostupná (a drzá) Monika, milý a pozorný Jáchym a zlý, ale tajemný (sexy) Mikuláš a jejich milostný trojúhelník! První díl se mi z celé série líbil nejvíce, i přestože jsem trochu nechápala iracionální a občas nechápavou Moniku, za to Miky mě zaujal na prvním místě jako typický bezcitný frajer!
Ve druhém dílu jsem se těšila na to až se konečně ty dva "moulové" dají dohromady, ale to by nesměli být Monika a Miky takový tupci. Konečně ve třetím dílů jsem dočkala - jupí!
V celé sérii mě zaujali výborně propracované vedlejší postavy - její kamarádky, matka a Oskar. Líbila se mi psychika Moniky, když se rozhodovala o tom, zda si děti nechá či ne. Některé klevetící "sousedky" na vesnici mi připomínali Slunce, seno.... Jen mě trochu štvali nesrovnalosti o tom, jak o své panenství kamarádka Magda, v každé knize bylo napsané jiné místo. Tuhle sérii jsem přečetla za necelý den, prostě mě zaujala a já se nemohla dočkat, jak to celé dopadne (i přestože jsem to tak trochu předvídala)! 5*
*MishA*
  26. 10. 2010, 20:43
Tak jo popravdě Lenka Lanczová píše hodně sladký romány a pointa je většinou stejná...Moc knížek jsem od ní nepřečetla, ale myslím si, že tahle je vážně super...
Příběh,kde jsou problémy na férovku a není to nijak moc přeslazené...Pravda zkončí to dobře, což se asi za normálních podmínek moc často nestává, ale to by to nemohl být román pro dívky...Zkrátka tahle knížka se mi moc líbila...