Démon a zloděj

Originální název: Demon Thief

CooBoo - 2011
ISBN: 978-80-7447-061-5

CooBoo (2011) 978-80-7447-061-5 240

Pecka Fleck otevře okno do světa démonů, což má strašlivé následky. Díky tomu však také objeví svoji sílu, stane se Učedníkem jehož úkolem je uštvat zvrácené mocné démony k smrti, zachránit svého malého bratra a přitom sám zůstat naživu… (Založil/a: Esther Darnett)

jakub.s
  17. 8. 2011, 20:13
Po prvním díle mě to dost zklamalo, každopádně se ale nedá říct, že by to nebylo fajn čtení. Po "Demonatě" jsem se těšil na nějaké pokračování příběhu Grubitsche a jeho strýce, a ono nic, takže mě mile potěšilo propojení skrze Dervishe a jeho minulost. Ve výsledku můžu říct, že jsem celkem zvědavý, co bude dál.
kat
  13. 2. 2012, 22:35
Mě to rozhodně nezklamalo. Knížka se četla velmi snadno a já osobně byla rozuzlením překvapená. Kvůli poslední větě se nemůžu dočkat dalšího dílu. Hlavně jsem také zvědavá na Naďu a jak to s ní nakonec bude.
Kolousek8
  11. 3. 2014, 9:54
Boužel osobně nemám moc rád když kniha začíná něčím jiný než předchozí díl končí. Myslím tím uplně jinejma postavama. Každopádně od určité stránky jsem věděl kdo je zloděj.
Sarael
  1. 8. 2011, 20:20
Pěkné dílo avšak můj oblíbený Darren Shan tentokrát zklamal. Hned od začátku bylo jasné kdo je zloděj a kdo je démon. I tak stojí za přečtení. Doufám, že v dalších dílech bude více napětí a záhad.
Phoebe_Esteban
  18. 7. 2011, 13:27
Bohužel, tak jako mě v Shanově upírské sáze nezaujal 10. díl, tady ve mě zase zanechal hořký pocit 2. díl. Nemělo to špatný nápad, moc se mi líbily i postavy a myslím, že Shan nás seznámil s mnoha zajímavými charaktery (já osobně se například těším na rozvoj jedné postavy), ale po prvním díle je to opět trochu zklamání.
Beliar
  30. 5. 2011, 13:13
Kniha byla skvělá a velice rychle mě stáhla do děje. Přečetl jsem ji bohužel za jeden den a už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Naneštěstí vyjde asi zase až za rok v českém překladu, takže toho čekání si užiji dost. Ale jinak skvělý děj, který dokáže překvapit a velice hezké pojetí magie v podání hlavního hrdiny Flecka.
JaneJ
  20. 5. 2011, 13:57
Na tuhle se moc těším. Peřídím si ji co nejdřív. Předchozí díl byl vážně fascinující. Rozhodně jsem zvědavá jak to všechno dopadne. Vřele doporučuju i ostatním. Určitě si ji předčtěte. Bude to stát za to. :-D