Zvěrolékař a psí historky

Zvěrolékař a psí historky
Originální název: James Herriot's Favourite Dog Stories

Svoboda - Libertas (NS Svoboda) - 1995

Svoboda - Libertas (NS Svoboda) (1995) 400

Humorné příběhy o venkovském zvěrolékaři, jeho šéfovi a jejich psích pacientech. (Založil/a: Edgar)

ribička
  12. 9. 2010, 10:46
Tak tohle bylo krásný. A nejvíc se mi asi líbila povídka o pejskovi jménem Kim. Doporučuji ke čtení v jakékoliv ročním období, jakékoliv denní, či noční době. Tyhle povídky se hodí pro jakékoliv rozpoložení.
olla
  5. 12. 2013, 17:17
James Herriot patří mezi mé nejoblíbenější spisovatele a tahle kniha je překrásná. Všechny povídky jsou moc hezké, dojímal mě pejsek z povídky Paní Donovanová, smála jsem se Trickymu Wo a jeho "potížím" se "zalepeným" zadečkem, a úplně mě vzal příběh ochrnutého muže a jeho ochrnutého psa, který naštěstí dobře dopadl. I autorův záskok v jisté venkovské ordinaci byl super. Dojímavá je i první povídka,kdy chudý majitel nevyléčitelně nemocného psa se brání jeho utracení a nakonec za službu nabídne veterináři to nejcennější, co doma má - doutník. K této knize se vracím moc a moc ráda a pět hvězdiček si plně zaslouží.
čarodějka999
  13. 3. 2012, 21:32
Knížka ke které se dá vždycky vrátit, pro pohodovou četbu, kdy člověk potřebuje zapomenout na těžkosti života..aspoň na mě tak jeho knížky působí.