Mladík v exilu

ISBN: 80-7217-113-5

Jota (2006) 80-7217-113-5 216
Jota (2000)
Jota (1995)

Když se jeho rodina rozpadne, musí se Nick vypořádat s ekonomickým strádáním, bezdomovstvím a "gulagem školství". (Založil/a: aknamor)

alča87
  8. 3. 2013, 10:01
U prvního dílu jsme si řekla - další díly už číst nebudu, dočetla jsme ho a okamžitě sáhla po druhém. A třetí - to byla jasná věc. Autor totiž skvěle končí - každá kniha nemá jasný konec, aby člověk zjistil jak to dopadlo, musí číst další díl a tam nastanou další šílenosti a zvraty.
Je to tak šílené až to člověka nutí číst dál. Shoduji se s názorem, jak si člověk zvykne na slovník a šílené Nickovy nápady tak se pobaví.
Doporučuji pro každého kdo je a nebo byl v pubertě. Mladší by mohlo jenom vyděsit co je čeká. :D
A zatím se mi třetí díl libil nejvíc. Tak uvidíme co přinesou další.
gabce
  5. 3. 2014, 18:39
první díl jsem četla s úsměvem ... druhý tak trochu ale pak se to zužovalo a zužovalo ..ani sjem všechny díly nedokončila...
Greny
  17. 1. 2013, 20:49
Je to prostě šílenost, ale já jsem si tu šílenost zapamtoval a nedočkavě jsem očekával do jaké šílenosti se Nick Twisp zase namočí.
Kubig
  5. 8. 2011, 9:21
Kniha není určena pro uťáplé čtenáře,pro které je největší dávkou adrenalinu jízda na mopedu či shlédnutí filmu po 22:00 hod.Jde o mladický příběh o puberťákovi,který žije naplno a jeho příběhy jsou chvílemi až k neuvěření,ale o to zábavnější.Sérii doporučuji jak náctiletým tak i starším čtenářům - pro obě skupiny bude mít určitý přínos,který se však bude diametrálně lišit :))..uvidíte samy..
JennyHcz
  12. 5. 2010, 21:01
Kniha spíše pro dospívající chlapce mi ze začátku dělala velký problém. Musela jsem se dost nutit, abych ji nepřestala po prvních pár kapitolách číst. Postupně jsem si však zvykla na nevybíravý slovník hlavního hrdiny a jeho šílené příběhy. Třetí díl se mi líbil více než dva předchozí. Vše bylo sice zase o něco šílenější, ale o to zábavnější.