Mladík v Nevadě

Mladík v Nevadě

Podtitul: Deník mladšího bratra Nicka Twispa

Originální název: Revoltingly Young: The Journals of Nick Twisp's Younger Brother
Poprvé vydáno celosvětově: 2006

Jota - 2006
ISBN: 80-7217-453-3

Jota (2006) 80-7217-453-3 252

Mladík v Nevadě - Deník mladšího bratra Nicka Twispa. Vypravěčem šestého - a závěrečného - dílu kultovní řady o Nicku Twispovi je jeho patnáctiletý bratr Noel Wescott. Stejně jako Nick i Noel zjišťuje, že zamilovat se není jen tak… Série bouřlivých patálií jej donutí opustit poklidný domov v nevadském zapadákově a skrývat se před otravnými policajty. Noel se dává dohromady s dcerou Paula Saundera a snaží se vypátrat, co se před lety ve skutečnosti odehrálo mezi Nickem a Sheeni. Setká se Nick se svou dávno ztracenou láskou? Podaří se Noelovi odhalit tajemství, kterým je jeho rodina obestřena? To vše - a mnohem více - se dozvíte v tomto novém, mimořádně vtipném příběhu, který nabízí napětí i velmi nečekané rozuzlení. (Založil/a: aknamor)

vladislaus
  23. 10. 2011, 16:00
Patřím k těm, kterým se líbila celá tato šestidílná série. Autor stále překypuje humorem i nápady a u knih se nenudíte.
alča87
  27. 7. 2013, 10:25
Ze začátku jsme si říkala, že se autor opakuje. Začátek byl hodně podobný deníku Nicka Twispa, ale nakonec to bylo jiné dobrodružství, ale neméně bláznivé. Jméno Twisp opravdu přitahuje neuvěřitelné situace. Opět skvělé oddechové počtení, které nezklame.
Ruxandra
  19. 4. 2012, 14:16
I když jsem poslední šestý díl přečetla s pětiletým zpožděním od dílů ostatních a občas mi tak některé souvislosti unikali, neztratila celá série své kouzlo. Je to ideální čtení pro pobavení. Myslím, že Mládí v hajzlu je to nejlepší, co Payne napsal.
Mike
  24. 7. 2011, 18:27
Celou sérii jsem stihnul za týden a musím říct, že mě tato hexalogie velmi bavila. Doporučuji přečíst těm, kteří už mají dospívání delší dobu za sebou. Nedivil bych se totiž, kdyby se někdo ze současných teenagerů nechal příběhem Nicka Twispa inspirovat, což by nemuselo zrovna dobře dopadnout. :)