Marianna a Jason z širých moří

Marianna a Jason z širých moří Originální název: Marianne Jason des quatre mers

Alpress - 1996
ISBN: 80-85975-34-3

Alpress (1996) 80-85975-34-3 400

Marianna se vrací do Paříže, kde se setká se svou životní láskou Jasonem. Okolo nešťastné dvojice se začíná splétat síť intrik... (Založil/a: kubina86)

Mariana.
  13. 3. 2016, 1:35
//Na začátek komentáře - mé jméno zde, je mým občanským jménem, ne inspirací romány :)))/// ...Četla jsem jsem, když mi bylo 14, a pamatuji si, že se mi líbila. Je to něco na styl Věčné Ambry, ke které mám veskrze tklivý a sentimentální vztah, protože mi jí máma vyprávěla jako malé holčičce. Je to horší než Věčná Ambra (která je pro mě z výše uvedených důvodů ale úžasná a nepřekonatelná)... A tuto mám rovněž ráda, protože mi ji tehdy zase koupila babička :). A četla se tehdy krásně. A teď, o 8 let později, se chystám na další díly. Hledala jsem ji totiž roky a jaksi narazila na problém proč jsem ji nemohla vyhledat - Marianna se dvěmi n - a Jasona jsem si nepamatovala. Na pohodová odpoledne určitě fajn čtení :).