Posvátné smlouvy.Jak probudit svůj božský potenciál

Originální název: Sacred Contracts, Awekening your divine potential

DharmaGaia - 2005
ISBN: 80-86685-45-4

DharmaGaia (2005) 80-86685-45-4 477

Caroline Myssová se pozoruhodným a neotřelým způsobem zabývá klasickými platonskými a jungiáskými archetypy jakožto nejdůležitějšími nástroji v našem osobnostním rozvoji.
Caroline Myssová, Ph. D., je významná představitelka energetické a holistické medicíny a průkopnice na poli intuitivní diagnostiky. Během své praxe odhalila, že lidé dnes často neznají smysl svého života, což bývá příčinou velkého duchovního neklidu. Tato metafyzická choroba vyvolává deprese, úzkost, únavu a nakonec i fyzickou nemoc. Smysl vlastního života - svou individuální "posvátnou smlouvu" - je však často těžké pochopit. Ve své nejnovější knize se proto autorka pozoruhodným a neotřelým způsobem zabývá klasickými platonskými a jungiáskými archetypy jakožto nejdůležitějšími nástroji v našem osobnostním rozvoji. Popisuje, jak se posvátné smlouvy projevovaly v životech duchovních mistrů a proroků (Abraháma, Ježíše, Buddhy a Mahammada), a nabízí řadu praktických cvičení, v nichž vysvětluje, jak se i my můžeme ztotožnit se svými duchovními energiemi neboli archetypy - jakýmisi strážci hlubšího smyslu svého života - a s jejich pomocí zjistit, co se máme v tomto životě naučit, jak ve svém životě co nejlépe používat svoji osobní sílu, a naplnit tak svůj nejvyšší - vlastně božský - potenciál. (Založil/a: ssuva)