Ájurvéda česky

Ájurvéda česky

Fontána - 2002
ISBN: 80-86179-92-3

Fontána (2002) 80-86179-92-3 283

Ájurvéda je stará orientální věda o dlouhém, spokojeném a zdravém životě. Její hlavní tajemství tkví v poznání, že není vše dobré pro každého a že o tom, co je pro člověka zdravé a prospěšné, rozhoduje jeho individuální tělesná konstituce. Díky této knize se naučíte své jedinečné dispozice rozeznávat a vycházet jim vstříc. Kniha Pavla Hlošky je vůbec prvním dílem o ájurvédě od českého autora s ryze českými zkušenostmi – a s konkrétními příběhy českých lidí. Nemenší výhodou je i to, že autor tuto jedinečnou nauku vybavil českou terminologií a recepty sestavil tak, aby bylo možné všechny suroviny získat na českém trhu.
Ájurvéda česky má tak všechny dveře otevřené, aby oslovila co nejširší spektrum čtenářů, kteří chtějí budovat zdravý životní styl. (Založil/a: Ivkaa)

Pavol Hloška Pavol Hloška

Ivkaa
  6. 5. 2011, 13:23
Tato kniha mi změnila život! Zbavila jsem se celoroční alergie, astmatu, ekzému, problémy se zažívám. Už nemusím utrácet peníze za potravinové doplňky, které stejně nepomáhají a nemusím trávit čas v ordinacích lékařů. Vřele doporučuji!