Ájurvéda duše a těla

Ájurvéda duše a těla

Fontána - 2004
ISBN: 80-7336-160-4

Fontána (2004) 80-7336-160-4 232

Kniha Ájurveda duše a těla (cena 220 Kč) vám přináší poznatky o tom, jak vytvářet shodu a porozumění ve vztazích i uvnitř sebe, jak porozumět individualitě osobnosti, jak vytvářet radostné emoce, přesvědčení i nadšení, jak vytvářet a využívat zaměření k cílům a tím získávat životní energii, jak zjistit velikost vaší inteligence, jak rozumět způsobu přemýšlení každého člověka individuálně a jak toho využít.

Ve druhé části knihy se dozvíte, jak vytvářet nejvhodnější biochemické podmínky pro růst vaší životní energie, zdraví a radosti, jak vybírat vhodnou stravu, jak správně kombinovat potraviny, jak využít potraviny k duchovnímu rozvoji.

Ve třetí části najdete seznam ájurvédských léčivých přípravků s popisem pro vaše využití.

Všechny části jsem doplnil příběhy lidí, kteří vyhráli zápas o své duševní či tělesné zdraví. Najdete zde spoustu praktických návodů a cvičení pro rozvoj vašich duševních schopností a dovedností. Cvičení jsou vhodná pro trénink jednotlivců a některá i pro použití ve skupinách nebo zájmových společenstvích či klubech.
(zdroj: http://ajurveda.sweb.cz/kniha.html) (Založil/a: Ivkaa)

Pavol Hloška Pavol Hloška

Ivkaa
  6. 5. 2011, 13:35
Doplňující kniha ke knize Ájurvéda česky od stejného spisovatele. Doporučuji stejně nadšeně jako tu předchozí.