Má čarodějka

Má čarodějka Originální název: Enchantress mine

Ikar - 2006
ISBN: 80-249-0686-4

Ikar (2006) 80-249-0686-4 430

Anglie v 11. stolení rozhodně nebyla oázou klidu. Normanský vévoda Vilém Dobyvatel se násilně zmocnil koruny a zkonfiskoval majetky anglosaské šlechty. Byla to doba silných mužů: co si však měla počít křehká žena? Mairin, dcera keltské princezny, se po manželství s byzantským šlechticem vrací do Anglie, aby se provdala podruhé, tentokrát za dvořana a panovníkova přítele. Její nevšední krása je však nejen trumfem, ale i hořkým prokletím. Muži se jí koří, ale někteří z nich se zaslepení touhou nezastaví před ničím. To Mairin pozná, když ji unese brutální vikingský válečník a učiní z ní svou milenku. Má odvážná žena ještě naději na návrat do manželovy náruče? (Založil/a: Martina)

kiki01
  21. 11. 2014, 16:00
Je to nádherná kniha s nepředvídatelnými situacemi. Na mě je tam trochu moc politiky a moc jmen osob, které v tom příběhu nakonec nevystoupí, ale doporučuji ji všem čtenářům, co mají rádi romantiku.