Milec čaje. Zápisky Jiřího Šimsy z cest za čajem

Milec čaje. Zápisky Jiřího Šimsy z cest za čajem

DharmaGaia - 2009
ISBN: 978-80-86685-29-8

DharmaGaia (2009) 978-80-86685-29-8 168

V publikaci Milec čaje se čtenář setká nejen s bohatým fotozpravodajstvím, získá unikátní informace o čaji, jeho historii i současnosti, ale dostane se mu i možnosti nahlédnout do niterného soukromí autora.

Formou krátkých cestopisů se zde Jiří Šimsa vyznává nejen ze své lásky k čaji, ale i k lidem žijícím v tak vzdálených a odlišných společenstvích. S notnou dávkou humoru, který je mu vlastní, nás uvádí do míst a situací, jež jsou neopakovatelné, a zprostředkovává zážitky, o které by bylo škoda se nepodělit...

Celobarevná publikace. Vydáno ve spolupráci s Dobrou čajovnou. (Založil/a: Janiska)

Jiří Šimsa Jiří Šimsa
*31.05.1961

Janiska
  7. 5. 2011, 13:48
Jako příznivci čajové a východní kultury vůbec bylo jasné už předem, že kniha mne zaujme. Nečekala jsem ovšem, že bude vtipná, poučná a nadmíru zajímavá. Zaujala mne i zajímavými fotografiemi, subjektivními poznatky a hlavně jsem měla možnost nahlédnout do čajové kultury. Doporučuji ale také všem ostatním, kteří čaji nejsou propadlí.