Klub radostí dnešního dne

Klub radostí dnešního dne Originální název: Klub radostí dnešního dne

Plus - 2011
ISBN: 978-80-259-0071-0

Plus (2011) 978-80-259-0071-0 384

Nový psychothriller Petry Braunové se zaobírá žhavým tématem sociálních sítí, které dramaticky ovlivňují mezilidské vztahy. Jako červená nit se příběhem táhne neuróza a psychóza v rodině Moniky, hlavní hrdinky knihy. Monika si na Facebooku založí Klub radostí dnešního dne. Brzy zjistí, jak snadno lze ve virtuálním světě lidi ovládat, a zcela popustí uzdu svým manipulativním sklonům. Jednoho dne se jí však věci vymknou z rukou…

Petra Braunová je úspěšnou autorkou knih pro děti, Klub radostí dnešního dne je jejím druhým výletem do světa literatury pro dospělé. (Založil/a: Ruxandra)

Kůstka
  30. 10. 2011, 22:37
Sakra dobré téma, dechberoucí příběh Moniky a neuvěřitelný konec.. hrklo ve mně a zanechalo zvláštní pocit. Mám ráda knížky, o kterých můžu ještě pár dní po dočtení přemýšlet, tahle patří mezi ně.
svobodka
  2. 3. 2016, 16:31
Vzhledem k tomu, že jsem knihu četla na základě její chvály některé osobnosti v tisku, jsem trochu byla zklamána. Napětí se celkem nekonalo a rozčilovala mě postava Lenky. Ale asi takhle hloupé ženské existují.
Ruxandra
  12. 5. 2011, 17:04
Zajímavý pohled na to, co všechno může způsobit anonymita internetu a sociálních sítí. V jednu chvíli hlavní hrdinku Moniku musíte litovat pro to, co prožila a co jí stvořilo takovou jaká je, a v druhou jí nesnášíte za její chování a nesmyslné chyby, které neustále dělá. Její manipulace s lidmi je až neuvěřitelná. Může za to ale ona, nebo ti kteří tolik důvěřují cizím lidem na internetu a zmanipulovat se nechají? Velmi dobrá kniha, s lehce nečekaným koncem. Vřele doporučuji!
eval
  25. 8. 2013, 19:11
Číst se to docela dalo, téma je zajímavé, ale celkově nic moc thriller. Napínavých bylo asi posledních deset stran :(