Tvůj život má cíl

Eminent - 2006
ISBN: 80-7281-236-X

Eminent (2006) 80-7281-236-X 212

25 životních pravidel pokojného bojovníka
Máte trápení, na které se těžko hledá lék? Jste bezradní, pokud jde o peníze či zaměstnání? Nevíte, jak se vyrovnat s rodičovstvím, s rozvodem nebo s otázkou priorit? Co dělat, když řešíte potíže se stravováním či zdravotní komplikace? Neumíte se rozhodovat? Hloubáte o duchovním životě, který vám ne a neladí se všedními starostmi? Uvažujete o meditaci a morálce, o sexualitě a strachu, o životě a smrti?
Pak rozhodně nejste sami a nová kniha Dana Millmana Tvůj život má cíl je určena právě vám. Na otázky týkající se problémů každodenního života zde Dan odpovídá s hlubokým porozuměním, jímž uchvátil srdce milionů čtenářů. Každá odpověď na tyto univerzální otázky nabízí nový náhled na věc: smělou vizi smysluplného života.
Autor legendární filozofie pokojného bojovníka v této knize shrnuje své mocné učení do dvaceti pěti klíčových zásad, které jeho učitel, starý bojovník zvaný Sokrates, nazývá pravidla Domu. Dan provází každé z pravidel Domu poutavými příběhy, citáty a cvičeními, jež vám pomohou začlenit zmíněné zásady do vlastního života. O své úloze v tomto procesu říká: „Moje odpovědi nevycházejí ani tak ze mě, jako spíše přicházejí mým prostřednictvím. Já ovšem nepromlouvám s netělesnými bojovníky-mudrci z páté dimenze, neklábosím s Bohem ani nezapisuji to, co by mi diktovali průvodci z hvězd. Mám jen dar slova a otevřené srdce a intuitivně chápu pravidla Domu. Jak praví přísloví: Kde dlí láska, není žádných tajemství.“ (Založil/a: ssuva)