Nevšední okamžiky

Originální název: No Ordinary Moments

Eminent - 2004
ISBN: 80-7281-168-1

Eminent (2004) 80-7281-168-1 277

Podnázev: průvodce pokojného bojovníka po každodenním životě
Každý z nás se může stát pokojným bojovníkem, člověkem, v němž se snoubí statečnost s láskou, bojovný duch se srdcem plným míru. Potom se snáze vypořádá s tím, co pro něho život chystá.
Millmanova kniha Nevšední okamžiky slouží jako průvodce vedoucí k novému způsobu života prostřednictvím procesu hlubokého vhledu, poznání a inspirace. Úspěšnost závisí na tom, zda najdeme odvahu odložit růžové brýle a podívat se na sebe bez iluzí.
Všední okamžiky neexistují. Všechno, co děláme - ať už je to chůze, dýchání nebo sbírání klestí - si zasluhuje stejnou pozornost jako špičkové výkony sportovce nebo myslitele. Život, to je série okamžiků. A v každém z nich je člověk buď vzhůru, anebo spí – buď je plně probuzený, anebo relativně mrtvý. Kvalita každého okamžiku totiž nezávisí na tom, co si z něj odnášíme, ale na tom, co do něj vneseme. (Založil/a: ssuva)