S jedním uchem naveselo

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Paseka - 2011
ISBN: 978-80-7432-100-9

Paseka (2011) 978-80-7432-100-9 160

Knížka povídek úspěšného autora obsahuje šest nejlepších textů, který vyšly v souborech Nakladatelství Listen (Miluj mě víc, Schůzky s erotikou, Tenkrát za totáče…) a čtyři nové. Zatímco starší povídky texty vynikají typicky šabachovským humorem a porozuměním pro city i vidění světa dospívajících, texty nové mají vážnější charakter a jejich hrdiny jsou dospělí. (Založil/a: hanuman)

ondrasek
  6. 10. 2016, 11:25
Průměrné povídky. Neurazí, párkrát jsem se zasmál.
Nejlepší - Život za persiko.
Dobré jsou - S jedním uchem naveselo, Pláč velikého Konga a Miserere (upravenou ji použil Hřebejk v U mě dobrý - scéna s McDonalds).
Lonely planet a Kočka také ujdou.
A i ten zbytek stojí za přečtení.
Takže cajk.
Raggen
  29. 12. 2011, 11:45
Tenhle soubor povídek je další Šabachův počin, který mě nezklamal. Úsměvné vyprávění které mi navodilo moc příjemnou náladu... A poslední povídka je snd úplně nejlepší :o)
hero_bk
  22. 1. 2013, 18:07
Velice slabé... Šabachovi jsem nikdy na chuť nepřišel (soudě podle filmů), ale jeho psaný projev je ještě horší než jeho příběhy, nuda, nehezký styl, pragismy, to všechno stahuje úroveň knihy dolů. Kniha je krátká, tak snad pouze proto jsem ji dočetl. (Výhra z AZ kvízu)