Milujte své tělo

Originální název: Love your body

PRAGMA - 1994
ISBN: 80-85213-58-3

PRAGMA (1994) 80-85213-58-3 111

Léčení pomocí pozitivních prohlášení, která vám pomohou milovat a ocenit vlastní tělo. Kniha obsahuje jedenapadesát prohlášení navržených tak, aby vám pomohla vytvořit pozitivní, krásné, zdravé a šťastné tělo. (Založil/a: ssuva)

Tanmut
  12. 7. 2012, 23:21
Abych neznalému čtenáři toto jakémukoliv hodnocení se vymykající dílko přiblížil, nastíním situaci: Zpozoruji knihu "Milujte své tělo"; (vtipně) poznamenám, že to bude patrně něco o masturbaci; otevřu knihu kdesi vprostředku; čtu napdis: MILUJI SVÉ GENITÁLIE!;BINGO!; dále: Miluji své úžasné genitálie, mé genitálie jsou úžasné... bla bla bla... a proto miluji své úžasné genitálie; otočím list: MILUJI SVŮJ KONEČNÍK! //Ano, přesně tohle jsem si chtěl celý život přečíst//... MILUJI SVŮJ ŽALUDEK!, MILUJI SVŮJ TRÁČNÍK!....

Ano, ano! V záchvatu sebelásky pokládám knihu a jdu ze svého konečníku vyloudit taky pár dokonalých hoven.