Jak být úspěšný

Jak být úspěšný

Karavana - 2005

Karavana (2005)

CD vyšlo ve vydavatelství Karavana úspěchu.

Jste tak bohatí a úspěšní, jak byste chtěli být? Uvědomujete si anebo ne, zda míra vašeho bohatství a úspěchu přesně odpovídá tomu, co si podle vás zasloužíte?

Na tomto inspiračním CD Louise vysvětluje, jak můžete využít moci vaší mysli k získání čehokoli, co v životě chcete – více peněz, úspěšnou kariéru, naplňující vztahy a více legrace!

Máte pocit, že „se necítíte dostatečně dobře“, obáváte se úspěchu a přejímáte negativní postoje a názory vašich rodičů týkající se peněz a způsobů chování, které vám mohou zabránit užívat si bohatství života? Jakmile potlačíte svou sebekritiku a naučíte se posouvat za vaše stanovené hranice, pak dokážete získávat „ vše dobré“ ve svém životě.

Louise L. Hay se zabývá metafyzikou, je lektorkou, učitelkou a autorkou mnoha bestsellerů včetně MILUJ SVŮJ ŽIVOT a JÁ TO DOKÁŽU. Její díla byla přeložena do 29 jazyků v 35 zemích po celém světě. Louise více jak 25 let pomáhá milionům lidí v objevování a využívání plného potenciálu jejich vlastních tvořivých sil pro osobní růst a samoléčení. Učí odstraňovat překážky, které nám brání naplno žít a dosáhnout toho, po čem toužíme.

Je zakladatelkou a předsedkyní společnost Hay House Inc., která organizuje rozšiřování knih, audio-nahrávek a video-nahrávek přispívajících k léčení naší planety. (Založil/a: ssuva)