Reflex

ISBN: 80-7033-352-9

Olympia (2009) 80-7033-352-9 225
Olympia (2002)
Olympia (1995)

Třicetiletý svobodný žokej Filip Nore, jehož matka podlehla drogám a brzy zemřela, dobře ví, co znamená život bez rodinného zázemí a závislost na rozhodování jiných lidí. Od mládí se jim musel podrobovat a teď je pojednou v situaci, kdy se musí rozhodnout sám. Jeho příteli Stevovi totiž zemřel při autohavárii otec, známý umělecký fotograf, brzy nato byla přepadena Stevova matka a nakonec oheň zničil celý jejich dům. Filip, sám výborný fotograf, od Steva získal zajímavé materiály, zřejmě určené k vydírání. Půjde cestou vyděrače, jehož posmrtné tajemství vyřešil?

veronikamerika
  22. 4. 2013, 11:34
Jojo uzivatelka - ctenarka Londi presne vystihuje podstatu knihy, je napinava a poucna a dej tu uz v kosce je tak nebudu prozrazovat o cem a s kym ale dej me zaujal , hlavne pro to , ze jsem kdysi moc rada fotila a tady jsem zjistila jake techniky snad jsou a prozivala jsem vsechna ta vzruseni z objeveni s Filipem.
Londi
  25. 1. 2013, 21:41
Knížka byla opravdu napínavá, přečetla jsem ji jedním dechem. Moc se mi líbil hlavní hrdina a to, jak se postupně měnil a vnitřně dozrával.