Prozrazení

Prozrazení
Originální název: Tell-Tale

Knižní klub - 2011

Knižní klub (2011)

Nina Kennedyová, šťastně vdaná matka patnáctileté Josie, slaví úspěchy v životě i v povolání. Skrývá však tajemství z minulosti a po sérii podivných nehod se začnou naplňovat její nejhorší noční můry… Ava Atwoodová, osmiletá holčička, se po matčině smrti octla v dětském domově, kde vládne atmosféra strachu a děti skrývají hrůzná tajemství. Poté co dojde k tragédii, Ava najde odvahu a vše prozradí. Musí však nést následky… Frankie Gerrardová nastupuje jako asistentka do dívčí internátní školy, která sídlí v budově bývalého dětského domova. Frankie se zde před někým skrývá. Až když se seznámí s učitelem historie Adamem a odhalí jeho spojení s minulostí a tímto místem, začne pravda vycházet na povrch a příběhy tří žen se dramaticky propojí. (Založil/a: malc8k)

#drama

Reliance
  15. 7. 2013, 22:31
Na začátku se mi líbila, ale ten konec a to co vyšlo najevo mi přišlo dost nepravděpodobné a téměř uhozené.... Asi to na začátku autorka přehnala s líčením dokonalého života Niny, jejího manžela a jejich lásky, protože potom se tomu konci fakt věřit nedalo.. Takže díky tomu ode mne za 3 hvězdy..
kutikk
  7. 4. 2014, 10:13
Kniha byla velice napínavá a čtivá. Nemohla jsem jí odložit. Od začátku jsem trochu tušila, co se bude dít, ale konec mě velice překvapil, což se mi u knihy dlouho nestalo. Proto dávám za pět hvězdiček.
tomdra
  23. 12. 2012, 13:01
Tato kniha mě vůbec nebavila, takže jsem ji ani nedočetl. Proto nedávám hodnocení této knihy. Co víc dodat.
AndysSsek
  1. 6. 2014, 15:44
Po přečtení zkráceného obsahu, o čem kniha je, jsem si nemyslel, že by mě mohla bavit a tak jsem se na ní ani moc netěšil. Ale jsem rád, že jsem si jí koupil a neodložil jí, jelikož příběh byl úplně jiný, než jsem čekal. Kniha mě naprosto vtáhla, děj byl detailně vykreslen, živě jsem si vše dokázal představit. Jediný konec byl poněkud zvláštní, klidně bych snesl něco komerčnějšího. Kniha je psaná velmi sympatickým stylem, četla se mi moc dobře.