Originální název: Praxisbuch Mental-Training

Fontána - 2009
ISBN: 978-80-7336-515-8

Fontána (2009) 978-80-7336-515-8 212

Podnázev: praktická kniha jak se uvolňovat, čerpat nové síly a utvářet svůj život

Prof. Kurt Tepperwein dokáže spojit prastaré vědění s nejnovějšími poznatky vědy do úspěšné metody rozvoje osobnosti. Tato metoda, kterou autor krok za krokem vysvětluje ve své knize, je jednoduchá, ale účinná. Motivuje čtenáře, aby změnili myšlení, aby jednali a utvářeli si život podle svých představ. Kniha se zabývá následujícími tématy:
Základy mentálního tréninku - Ujasněte si svůj cíl - Motivace a pozitivní myšlení - Dýchání a životní energie - Ovládněte své podvědomí - Síla víry a emoce - Technické aspekty a praxe mentálního tréninku - Tvůrčí myšlení a umění žít (Založil/a: ssuva)

Al-Borak
  3. 9. 2013, 2:45
Parádní kniha - "příručka". Docela mě i zaujala forma. Nemám teď výjimečně na mysli formu psaní, ale spíš vzhled, rozvržení odstavců, citátů a podobně na stránce. Tím se kniha stává lépe přehlednou a důležité myšlenky jsou zvýrazněny. Navíc je kniha myšlenkově velmi přínosná. Rozhodně bych ji doporučil komukoli.