Pozdravy z doby kamenné

Pozdravy z doby kamenné

Dialog - 2011
ISBN: 978-80-7424-032-4

Dialog (2011) 978-80-7424-032-4 216

V tomto vrcholném díle představuje proslulý autor svůj jedinečný archiv a nabízí čtenářům 195 fotodokumentů o aktivitách mimozemských návštěvníků, kteří v době kamenné navštívili naši zemi. Dänikenovy teze jsou v tomto podání právě tak nezpochybnitelné, jako fascinující. Jací byli oni návštěvníci a s jakými úmysly zanechali na zemi tak hodnověrné a důkladné stopy? Autorem pořízené snímky hovoří samy za sebe. Kdo rozestavěl po celé Zemi málem identické mnohatunové skalní monolity? Kdo je v pravěku přemísťoval tak lehce jako na nitce? Kdo dokáže vyvrátit autorovo klíčové tvrzení o tom, že jsou to pozdravy mimozemských bohů zanechaných u nás v době kamenné? „Doba kamenná proběhla jinak, než jak jsme se učili,“ říká autor a táže se, jak tehdejší lidé bez technických znalostí a prostředků vybudovali například obrovské areály sloužící k měření času nebo k astronomickým účelům. Kdo po sobě zanechal kultovní stavby táhnoucí se stovky kilometrů daleko, přes hory a doly a bez sebemenší odchylky? K čemu měly sloužit? Kdo jejich stavbu nařídil?

Tento poslední svazek nabízí naprosto mimořádný a nesouměřitelný pohled na dílo Ericha von Dänikena. Každý jednotlivý snímek vypráví o podivuhodné události. A společně s důsledným autorský komentářem probudí v každém z nás jistotu - ony kosmické pozdravy z doby kamenné jsou nevyvratitelnou skutečností! (Založil/a: Hjuvy)