Šestý smysl

Šestý smysl

Dialog
ISBN: 978-80-7424-030-0

Dialog 978-80-7424-030-0 160

Telepatie, zázračná uzdravení, posmrtné zkušenosti, znovuzrození jako přírodní zákon, mimozemské inteligence, kruhy v obilí, mentální síly, živé sny, tajemná zvířecí psychika, cesty k duchovnímu probuzení, poselství z říše mrtvých atp. Co vše se za tím skrývá? Jsme sami ve vesmíru? Co se dělo sekundu před velkým třeskem? Je náš osud náhodný, nebo je předurčen? Jsme pány svého osudu? Dokáže víra uzdravit? Co se stalo v den, kdy zemřel James Dean? Jaká tajemství se skrývají v lidské mysli?

Kdo se obdobnémi jevy a otázkami rád zabývá, podstoupí při četbě této knihy fascinující cestu, na které se inspiruje a osvobodí se od trojrozměrné všednosti a bezvýchodnosti. A nejde zdaleka jen o autorovy zkušenosti s avizovanými jevy, ale také o aktuální vědecké poznatky.

Autor je známý německý novinář pracující pro televize ZDF a RTL, kde moderoval seriál Neuvěřitelné události. Zde vysvětloval rozličné paranormální síly také prostřednictvím vědeckých modelů. Rainer Holbe byl za svou publicistickou činnost často oceňován. Bernská univerzita mu udělila prestižní Švýcarskou cenu, v Německu obdržel za svoji osvětovou činnost Zlatou kameru. Žije ve Frankfurtu nad Mohanem. Jeho stránky nalezneme na adrese: www.rainerholbe.de (Založil/a: Hjuvy)