Deník lhářky

Deník lhářky

Ikar - 2008
ISBN: 978-80-249-1080-2

Ikar (2008) 978-80-249-1080-2 360

Jeanne má na první pohled vše, co si kdy přála. Dokonalou rodinu, spoustu peněz, nádherný dům… Ale zdi luxusního domova mnohé skrývají. Jeanne dlouhé roky sama sobě lže, nechce vidět věci takové, jaké jsou. Pak se však v jejím životě objeví Ali. Výstřední žena, jež Jeanne fascinuje, zároveň jí příšerně "leze na nervy". Prostřednictvím Ali se Jeanne postupně učí vidět věci v jejich pravém světle. Bude však trvat dlouho, než si připustí pravdu o svém manželství, o své rodině a o sobě samé především. Nebude to bezbolestné a někoho to bude stát život. (Založil/a: trynitrix)

Monika Houšková
  3. 10. 2016, 11:00
Na mě místy malinko rozvláčněné, každopádně konec mě překvapil... Začala jsem sice tušit kdo je vrahem, ale až v posledních chvílích, jak to nejspíš autorka zamýšlela. Kniha mi krom posledních pár stran odsejpala, i přes časté přerušování při čtení mě dokázala rychle vtáhnout zpět do děje. Pro mě žádné extra drama, ale napjatá jsem párkrát byla.
pli
  17. 7. 2015, 0:04
Ze začátku se mi kniha jevila jako taková co pojednává o nudném plkání bohatých paniček. Jenže po pár kapitolách mě natolik vtáhla do děje a upřímě šokovala. Z vyrovnaného usměvavého začátku děje, kde si čtenář mohl podivovat " co se tady tak asi může stát" , se stalo thillerové drama. Jen co mi vadilo bylo to stokrát opakované přemýšlení o tom jak si hlavní hrdinka nemuze priznat pravdu. Obsahovala to snad každá pátá věta a čtenář si už musel trhat vlasy zoufalstvím proč už sakra nejedná. Ale to byla součást celeho zapleteného příběhu.
jezinkaa
  18. 1. 2012, 22:48
Tato kniha ve mně vyvolávala vyloženě depresivní pocity. Myslím, že ji do konce musel (byl doslova nucen) přečíst každý její čtenář.