Motiv koní

Olympia - 2005
ISBN: 80-7033-325-1

Olympia (2005) 80-7033-325-1 184
Olympia (1994)

Bratranci malíře Charlese Todda vyloupili dům a zavraždili manželku. Policejní vyšetřování se však omezuje na bratrance, který se zhroutil, a tak Charles sám musí dosvědčit svůj smysl pro přátelství a spravedlnost. Mezi ukradenými cennostmi totiž byl i jeden dostihový výjev Munningsův, a Charles, specialista na portréty koní, právě dostal zakázku od dámy, která také přišla o Munningse, pro změnu při požáru. Oba vzácné obrazy byly nedávno dovezeny do Austrálie... Charles se po té stopě vydává, i když jenom tuší, že za dokonale organizovanými zločiny stojí někdo mimořádně krutý. Brzy se o tom přesvědčí na vlastní kůži.

Rames
  27. 8. 2014, 11:33
Odpočinková četba na jedno deštivé odpoledne. Děj plyne hladce takže ani není čas přemýšlet nad neuvěřitelností některých dějů, přibližující se závěr neprozradí nic nového ale odhalí to co už jsme tušili. Autor dokáže rozhodně zaujmout i pobavit.