Operace Stonewall

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Knižní klub - 2011
ISBN: 978-80-242-2959-1

Knižní klub (2011) 978-80-242-2959-1 208

Zkušený Jiří Šulc ve svém čtvrtém románu Operace Stonewall opět přináší skvělý špionážní příběh plný napětí.

Vánoce 1943: Německé námořnictvo zahajuje novou etapu svých operací - z Dálného Východu vyplouvá pět osamělých, rychlých lodí s cílem prorazit britskou námořní blokádu. I když to ještě netuší, osm mužů z posádky bombardéru B-24 Liberator československé 311. perutě RAF se stane klíčovými hráči celé operace. (Založil/a: knihomlok)

Jiří Šulc Jiří Šulc
*??.??.1969

Elisa99
  22. 1. 2015, 18:39
Toto je již moje druhá kniha od Šulce. Sice nedosahuje kvalit Dva proti říši, ale rozhodně knize dám 100 %! Od knihy se nedokážete odtrhnout už po pár stránkách. Je to krásný příběh o vlastenectví, přátelství a štěstí. Vřele doporučuji - každý by si to měl přečíst , aby pochopil, co to je vlastenectví.
Greny
  13. 8. 2016, 9:24
Třetí kniha od Šulce a i přestože kvalita vyprávění či historických podkladů je opět excelentní, tak celému příběhu chybí něco, co nedokáži popsat. Ač velmi zajímavé téma, tak mě příběh nedokázal přikovat ke knize v takové intenzitě jako například Dva proti říši.