Za hranicí temnoty

Originální název: Beyond the Darkness

Levné knihy KMa - 2011
ISBN: 978-80-7309-945-9

Levné knihy KMa (2011) 978-80-7309-945-9 376

Salvátor Guiliani, mocný král vlkodlaků, čelí hrozbě zániku svého rodu. Již několik staletí se nenarodil čistokrevný vlkodlak a těch, kteří vzniknou z lidí, je také stále méně. Už třicet let upíná své naděje k nalezení čtyř ztracených sester, posledních vlkodlačic, jimž koluje v žilách čistá krev. Až dosud byl vždy zklamán. Jedna sestra byla neplodná, druhá se zaslíbila vládci upírů, třetí jakoby zmizela z povrchu zemského. O to více radosti mu přináší setkání s Harley, poslední ze čtveřice... (Založil/a: Makina)

Lucy Sisk
  8. 3. 2014, 14:25
Ne že by to nebylo zajímavé, ale moc se ta pletlo to povídání o minulosti Vlkodlačího království, což pokazilo atmosféru.
kachniknihy
  4. 6. 2015, 20:45
Všechny knihy z této série od dané autorky jsou napsané dle stejného scénáře. V podstatě idylka, s napínavými fantasy prvky. Všichni v románu jsou mladí, krásní, přitažlí a bohatí. Pokud toužíte po kvalitní litaratuře, toto rozhodně nečtěte. Pokud ale máte rádi fantasy, romantiku s dobrým koncem a chcete si odpočinout, je to kniha přesně pro vás. Nesmím opomenout, že kniha obsahuje i několik erotických scén:-)
NathanBlack
  1. 8. 2011, 15:23
Na Salvátorův příběh jsem se těšila ze všeho nejvíc a musím říci že mne nesklamal, ale je to až šestý díl a pátý asi nějak vynechaly :) Tak jen doufám že ho brzy vydají páč se nemůžu dočkat.