Oheň a bič

ISBN: 80-7033-242-5

Olympia (2008) 80-7033-242-5 202
Olympia (1992)
Olympia (1972)

Anglickému dostihovému sportu hrozí nebezpečí nezjistitelného dopingu. Australský majitel hřebčína Daniel Roke si sice myslí, že jeho vlasti ani osoby se to netýká, ale nenadálou nabídku zkusit vypátrat, co se vypátrat dá, přijme. Cítí ji jako možnost uniknout z otěží svého příliš klidného života, plynoucího v péči o podnik a mladší sourozence. Těm obětoval plánovanou právnickou kariéru, a oni budou co nevidět dospělí. Lov na škodnou jistě nebude nudný... V tom se Daniel rozhodně nemýlil, i když netušil, jakých zločinů se jeho protivník dokáže dopouštět na koních i na lidech, a jak osaměle a riskantně se mu bude žít v roli soukromého detektiva, jak přežije ponižování, jestli vůbec přežije...

chipushit
  28. 9. 2016, 18:22
Moje první, kterou jsem četla. Moc se mi líbila a skončila jsem s tím, že mám všechny. Některé se mi líbí víc některé méně. Nejoblíbenější - Vyšetřovací komise, Reflex a Oheň a bič.