Proměna

Proměna
Originální název: Changeover

Albatros - 2009

Albatros (2009)

Od chvíle, kdy Laura spatřila svou podivně proměněnou tvář ráno v zrcadle, tušila, že se stane něco zlého. Nebylo to poprvé, co byla takto varována. Tentokrát však jde o život jejího malého bratra Jacka. Dotek Carmody Tiquea s krutýma očima z něj postupně vysává životní energii. Podstoupí Laura pro jeho záchranu rituál, který její život navždy promění? (Založil/a: Naku)

Margaret Mahy Margaret Mahy
*21.03.1936

Dee-Dee
  22. 9. 2013, 18:06
Moc hezká knížka, líbí se mi, že jsou tam čarodějnice a při tom to není "moc". Mám ráda i Sorryho a ten konec? Potřebuju, aby byly spolu!!! :D
Emmilli
  8. 11. 2014, 22:27
Dávám tři hvězdičky za to že se kniha dobře četla, za nápad a styl psaní který mám ráda. Bohužel mě jinak moc neoslovila ale za to pravděpodobně nemůže kniha jako takova ale spíš věk v jakem jsem ji četla. Kdyby mi bylo o 15 méně, urcite bych si ji užila mnohem vic.
Anelaine
  27. 7. 2011, 19:32
Výborná knížka, mě rozhodně zaujala již od začátku. Trochu zvláštní děj, navíc čarodějnice tu zatím moc nebyly takže rozhodně plus! ;) Ještě k tomu záhadný a romantický krasavec a je to dokonalé! ;) Trochu mě rozhodil konec, čekala bych pokračování, ale nevadí, třeba se časem něčeho dočkáme :)