Hůř než mrtví

Poprvé vydáno celosvětově: 2008

Baronet - 2011
ISBN: 978-80-7384-401-1

Baronet (2011) 978-80-7384-401-1 320

Osmá kniha série Pravá krev.

Po katastrofě způsobené hurikánem Katrina a neméně strašném atentátu na shromáždění upírů se Sookie cítí sice v bezpečí, ale poněkud zmatená. Touží jen po tom, aby se věci vrátili do starých kolejí. Avšak její přítel Quinn je mezi pohřešovanými. A situace se mění, ať už si to vampíři v jejím okolí přejí, či nikoli. V neodvratné bitvě bude Sookie čelit nebezpečí a smrti - a co horšího, zradě někoho, koho má ráda. Až chladná krev přestane téci, bude její svět už navždy jiný. (Založil/a: AliceEmily)

Lucy Sisk
  28. 2. 2014, 9:58
Pořád si říkám, tohle je poslední díl, co čtu ale pak stejně sáhnu po dalším, protože doufám, že sw vrátí ta stará Sookie. Jinak svět, ve kterém se děj odehrává se mi zdá trochu zamotaný.
trpaslyk
  4. 11. 2011, 10:54
Sookie už si myslí, že se její život vrátil do pevných, bezpečných kolejí, ale to je omyl (to by nebylo o čem psát, že?!). Takže se rozjíždí nové zápletky, přidávají se nové postavy, situace se komplikuje… A Sookie jako obvykle ze všeho vyvázne.