Magické datum

Magické datum Originální název: Magické datum

Erika - 2011
ISBN: 978-80-7190-316-1

Erika (2011) 978-80-7190-316-1 128

Autorka Šárka Stumpfová napsala příběh s nádechem magie a nazvala ho Magické datum.
Vždycky mě fascinovalo téma lásky. Ne tak ledajaké, nýbrž té osudové, hluboké a opravdové. A také často nenaplněné. Takové, co v nás zůstávají a jednou provždy mění naše životy. Nezestárnou, nevyblednou. Takové, jenž jsou schopny hýbat světem, usmířit národy, nebo rozpoutat válku a přitom nás odzbrojí svoji ryzí čistotou. I nejtvrdší charakter jihne a musí s pokorou sklonit hlavu tváří v tvář takovému citu.
Jak daleko jsme schopni dojít, co vše jsme ochotni udělat, abychom jí dosáhli? Jakou cenu za to musíme zaplatit? Jsme ochotni obětovat třeba i vlastní život, a nebo třeba jen pár let? A je výsledek našeho snažení takový, jak jsme si ho představovali, je schopen nám poskytnout kýžené uspokojení? Jakou oběť musíme nakonec podstoupit?
Pojďte se se mnou začíst do zdánlivě banálně začínajícího příběhu s nádechem magie a nevysvětlitelných jevů. Její průvodkyní nám budiž žena. (Založil/a: pravablondska)

Šárka Stumpfová Šárka Stumpfová