Roztavte led v srdcích!

Roztavte led v srdcích!
Originální název: Schmelzt das Eis in euren Herzen!

Práh - 2011
ISBN: 978-80-7252-328-3

Práh (2011) 978-80-7252-328-3 191

Podnázev: Výzva k duchovní změně klimatu

Jak dokážeme srdcem změnit svět a dát naší existenci nový smysl.
Stará eskymácká moudrost nám ukazuje cestu k intenzivnějšímu životu, ukazuje nám, jak dosáhnout souznění s druhými i s přírodou.

Grónský šaman Angaangaq (nar. 1949) nás všechny vyzývá, abychom otevřeli svá srdce a naplnili je láskou. Jeho poselství se vyznačuje okouzlující jasností a silou. Povzbuzuje nás k odvážnějšímu a láskyplnějšímu životu, v harmonii se sebou sama, s druhými i s přírodou. Angaangaq vypráví o životě Eskymáků, o jejich učení, zvycích, ceremoniích a mýtech. Nabízí nám cenné podněty pro zlepšení našeho života a inspiruje nás k hledání našich kořenů. Z jeho knihy vyzařuje hluboká moudrost. Je to kniha o dávání a braní, o tichu, modlitbě, léčení, o rostlinách a zvířatech, o budoucnosti i o minulosti, o rodině, partnerství, sexualitě, ročních obdobích, ceremoniích a mnoha dalších věcech.

"Život sám je velká ceremonie," cituje Angaangaq svou babičku. Jak máme začít? Začněme úsměvem… (Založil/a: ssuva)

Angaangaq Angaangaq
*1949