Polib mne a zemřeš

Poprvé vydáno celosvětově: 1953

Ikar - 1993
ISBN: 80-901499-9-5

Ikar (1993) 80-901499-9-5 259

Thriller o ambiciózním mladém muži, který chladnokrevně vraždí ty, kdo mu brání uskutečnit jeho záměr bohatě se oženit.
Obětmi jsou dcery průmyslového magnáta, známého svým tvrdým postojem k chybám vlastní rodiny a proto nechtěné těhotenství nejstarší dceru stojí život. Druhá dcera se téměř propracuje k pochopení sestřiny smrti a proto je také odstraněna. Sňatek s nejmladší dcerou se blíží a s ním i vidina milónů, když zasáhne osud v podobě neznámého záhadného mladíka. (Založil/a: Planturel)

Peetuliska
  31. 5. 2014, 13:37
Tři sestry, každá jiná, v životě jedné z nich se objeví mladík, který je postupně zabíjí, protože chce získat rodinný majetek. Podaří se mu zabít i poslední sestru?

Velice čtivé, děj má spád.
Venceslao90
  9. 8. 2012, 19:19
Další úchvatné dílo od Levina. Napínavé od začátku až do poslední stránky. Především druhá část knihy, ve které si Levin dokázal krásným způsobem zahrávat se čtenářem a nedovolil mu ani na chvíli vydechnout, je geniální. Doporučuji všemi deseti. Pokud je pravda, že Levin toto dílo napsal ve svých 22 letech, tak to tedy klobouk dolů.
Kulekunka
  1. 8. 2012, 0:28
Další z ukázkových psychiku nahlodávajících thrillerů od Levina. Tentokrát žádné nadpřirozeno, žádné existující historické postavy v nečekané pozici. Jednoduché postavy, ale přece tak zajímavé svým charakterem a příběhem, který vytváří. Aneb kam až je člověk za bohatstvím ochoten zajít.
veronikamerika
  11. 4. 2013, 16:41
Je to vlastne detektivka. kde pripad mrtvych sester rozmotava ta nejmladsi.Knizku mi pujcil kamarad tak ji nemam ve sve knihovne a rada si ji prectu znova. Neco noveho, neco pujceneho, neco modreho...modryn puujceny pasek...ano ten tu sehral nejakou roli...