Svoboda

Originální název: Freedom Is - Liberating Your Boundless Potential

Eminent - 2008
ISBN: 978-80-7281-375-9

Eminent (2008) 978-80-7281-375-9 167

Podtitul: osvoboďte svůj nekonečný potenciál

Toto je kniha o svobodě v jejím nejpravdivějším a nejhlubším smyslu, o svobodě na všech úrovních našeho bytí. Toužili jste někdy prožít nekonečný potenciál vašeho vlastního Já a otevřeně zažít přirozenou radost, svobodu a pokoj v jádru vaší bytosti? Toužili jste někdy žít svůj život v náruči milosti, jako vaše skutečné Já, přirozeně osvobozené od všech omezení, otevřeni zázrakům, vášni a plnosti života? V této pozoruhodné a průkopnické knize Brandon Bays o svobodě pouze nemluví, ale nabízí vám její přímý živoucí prožitek. Nenuceně vede do tichosti a radosti, jemně osvobozuje emocionální bloky, odstraňuje negativní myšlenky, uvolňuje stará omezení a umožňuje vám otevřít se do zářící nádhery vašeho vlastního Já. S nadhledem, jasností a hlubokým soucitem nabízí důkladné, příjemné a účinné metody a nástroje, hluboce osvobozující meditace, evokující rozjímání a inspirující příběhy, které vám otevřou srdce a vtáhnou vás do úžasné přítomnosti svobody. Tato kniha je významným voláním vašeho nitra k navrácení vašeho nekonečného potenciálu. Volá vás právě teď a zve vás ke svobodnému životu. (Založil/a: ssuva)

Brandon Bays Brandon Bays