Přístav naděje

Originální název: Forsaken

Alpress - 2009
ISBN: 978-80-7362-748-5

Alpress (2009) 978-80-7362-748-5 284

Sophie Wintersová je miláčkem celé rodiny, jen její nevlastní otec pro ni nenachází vlídného slova. Opilý jí jedné noci znásilní a zostuzená těhotná Sophie uteče z domu. Jenže neví kam jít, proto přijme nabídku šarmantního mladíka Bena žít a pracovat v hotelu jeho matky. V hotelu panuje nezvyklé napětí a brzy se začnou dít podivné věci. (Založil/a: pravablondska)

MolkoZuzka
  26. 9. 2013, 16:10
Nenechte se zklamat obalem knihy, který působí jako že v ruce držite nějaký slaďák. Opak je pravdou. Kniha je úžasná, napínavá a vřele ji doporučuji.
Illaa
  29. 7. 2014, 10:07
Pro mě je tato kniha velkým překvapením. Čekala jsem obyčejný román o mladé dívce, které osud do života staví jen samé překážky. Ale že se z toho vyklube až takto napínavé počtení jsem netušila. Skvělý námět, napětí až do konce knihy. V knihovně jsem na tuto knihu natrefila náhodou a obal mě spíše odpuzoval, ale jsem ráda, že jsem se nechala zlákat a knihu si půjčila. Mohu jen doporučit.
čarodějka
  5. 9. 2012, 15:39
Knihu jsem si vzala protože jsem myslela že je to romantika jak vyšitá,ale opak je pravdou,po sérii vražd se mi prostě nechtělo myslet.Začetla jsem se a knížku nepoložila dokud nebyl konec.Obrázek je poněkud matoucí,mohu jen doporučit.Ihned jsem pátrala po jiných knihách od této autorky......kde nic tu nic.
Muficek01
  15. 1. 2012, 19:14
Kniha se mi moc líbila. Příběh je zajímavý a do poslední stránky byl napínavý. Mohu jen doporučit. Hlavní hrdinka si prožila opravdu nelehké situace.