S tebou nebo bez tebe

S tebou nebo bez tebe

Lyssa Allenová pracuje v nakladatelství a už čtyři roky žije s přítelem Jakem. Mají hezký dům, pohodlný život a zdá se, že jim nic nechybí. Jenže Lyssa touží po dítěti, které ne a ne přijít. Dělá pro to všechno možné...

Když jí Jake řekne, že jejich vztah nefunguje, netuší, že se zapletl s jinou ženou. Ani, když odejde z domova, Lyssa neztrácí naději. Doufá, že jejich vztah zlepší, že to je chvilková záležitost, že se Jake záhy vrátí domů a všechno bude jako dřív. Jenže Jake se nevrací… A tak se Lyssa rozhodne vyrazit do Nepálu, aby přišla na jiné myšlenky. Netuší, že tam na ni čeká ta pravá láska, která ji přiměje změnit od základu celý život. (Založil/a: kochichak)

Elleyne
  19. 3. 2014, 9:02
Knihy od této autorky mám ráda. Jsou takovou relaxací a i malým zamyšlením. Snoubí se zde realita dnešních vztahů s pohádkově naivní linií příběhu, humor a hořkost.
Evelýny
  15. 10. 2014, 21:01
Hezky napsaný příběh s trošku pro mě nereálnou zápletkou a tudíž i koncem, ale budiž. Jak se říká: "Láska hory přenáší " - tak proč nevyrazit do Nepálu.