To srdce mé

Baronet (2006) 80-7176-440-X 511
Euromedia Group (1999)
Ikar (1997)

4. díl ságy.

Sledujeme osudy její dcery Velvet de Marisco, krásky s rudohnědými vlasy a zelenýma očima, která podědila snad všechny dobré i špatné vlastnosti své matky. Její touha po lásce, kterou si však každý z jejích nápadníků musí plně zasloužit, ji přivádí do mnoha dobrodružných a nebezpečných situací. Příběh se odehrává v kulisách pestrých historických událostí z období vlády královny Alžběty I. v romantickém prostředí královského dvora plného intrik. V napínavém ději nás autorka přesvědčí, že přes všechny zvraty a úklady osudu zůstává největší hodnotou láska, která se stává odměnou za oddanost a věrnost. (Založil/a: Martina)

Mirča
  11. 3. 2011, 22:54
Velvet je kopie Skye, jenom má jiné oči a vlasy. Skvělý podklad pro knihu, kterou stálý fanoušci Skye ocení, neboť je snadné si ji zamilovat. Opakovačka ze strany Bertrice? Proč ne! Chceme více takových Skye, baví nás. Ikdyž Skye je a bude jenom jedna.