Všechny sladké zítřky

Baronet - 2006
ISBN: 80-7214-888-5

Baronet (2006) 80-7214-888-5 487

2. díl ságy.
Pokračování osudů Skye O'Malleyové, odvážné krasavice s havraními vlasy a smaragdovýma očima. Skye se stává pěšcem v neúprosné válce mezi anglickou královnou Alžbětou a skotskou královnou Marií. Na příkaz Alžbětin se vdává za krutého Duc de Beaumont de Jaspre. Avšak dovídá se z Alžíru, že její muž ještě žije a odvážný útěk ji přivede k touze jejího srdce. Skye je ženou stvořenou k tomu, aby byla milována, řídící se pouze hlasem své vášnivé duše. (Založil/a: Martina)

veronica 01
  20. 12. 2011, 19:45
Nejlepší díl ságy o osudu Skye O´Malleyové. Konec knihy byl napřed v nedohlednu, ale nakonec mi to přišlo strašně líto, že mi to tak rychle uteklo. Erotické pasáže popsané do nejmenších detailů neměly jedinou chybu a i samotný popis šatů celé té mnou milované doby byl prostě fascinující. Snad nikdy se mi nestalo, že bych se zamilovala do knižní postavy, ale Adama de Mariska prostě miluju a Skye samozřejmě nemá chybu. Stručně řečeno, knihy Bertrice Small nemají chybu, je to nekonečný zdroj inspirace.