Punisher MAX: Matička Rus

Crew - 2011
ISBN: 978-80-7381-914-9

Crew (2011) 978-80-7381-914-9 144
BB art (2011)

Nick Fury dostal úkol, který dost spěchá... ale jde o Rusko. A naneštěstí existuje pouze jediný člověk, který to zvládne: Punisher. Frank Castle musí proniknout na základnu jaderných raket na Sibiři a najít smrtící retrovirus, který nesmí padnout do špatných rukou. Jenže v podzemí jaderného sila na něj kromě jiného čeká i Mongol!

Třetí kniha z dospělácké punisherovské řady, ve které se spíš než se superhrdiny potkává nelítostný mstitel s obyčejným, ale o to nebezpečnějším lidským zlem. Tenhle komiks opravdu není pro slabé povahy – taky má scénář na svědomí sám Garth Ennis, který se v řadě MAX konečně nemusel s Punisherem krotit. Garth Ennis nás opět bere na výlet do temných hlubin lidské duše, do světa gaunerů, úchylů, zrůd a šílenců… a o všem vypráví s humorem tak černým, že vedle něj vypadá asfalt jako holubička míru. (Založil/a: Jigvell)