Originální název: The Amazing Spider-Man: Kravens Last Hunt

Hachette Fascicoli - 2013

Hachette Fascicoli (2013) 164
Crew (2009) 978-80-87083-58-1 152

Lovec Kraven vystopoval a zabil každé zvíře, které kdy chodilo, létalo či plavalo na naší planetě. Jen jedna dravá bestie mu stále uniká. Jen jedna šelma mu vždycky dokázala utéct a vysmát se mu. Ďábelská temná bytost šplhající po zdech a vznášející se na pavučinách. Zvíře jménem Spider-Man. V Kravenově hlavě se rodí plán. Aby dokázal, že je pavoukovi nadřazený, musí ho zabít, převzít jeho místo a porazit jediného protivníka, který byl nad Spider-Manovy síly. Spisovatel J. M. DeMatteis a malíř Mike Zeck stvořili jeden z nejzásadnějších příběhů ve Spider-Manově pohnuté historii. Stvořili historii nelítostné pomsty, posedlosti, která se mění v šílenství, a zmučených bytostí, schopných udělat všechno proto, aby konečně dosáhly klidu. Kravenův poslední lov je temný a sugestivní příběh, v němž se komiksoví hrdinové poprvé projevují jako skuteční lidé. (Založil/a: Jigvell)

John Marc DeMatteis John Marc DeMatteis

Gustik5
  11. 8. 2015, 11:57
Dle mého názoru jeden z nejlepších příběhů se Spideym. Je to mrazivé a temné. Chvílemi i děsivé a nechutné. A hlavně je to jiné. Kraven je tu vykreslen jako naprostý šílenec schopný čehokoli, jehož jediným cílem je pokořit pavouka. Plný počet nedávám kvůli mírnému znechucení. Tady nečekejte humorně hláškujícího pavoučího muže. Tohle je depresivní a, ano opakuji se, temné.
NinadeL
  1. 8. 2015, 23:56
Hodně zajímavý starší příběh o fatálním setkání Peťuleho a Kravena. Je mi jasné, že mimo řadu UKK bych se k němu nikdy nedostala, takže přesně z tohoto důvodu jsem si řadu oblíbila. Má to chytrý příběh, který příjemně mrazivě graduje, zajímavé dialogy a pěknou kresbu. Vedle dvojice hlavních soků trávíme příjemné i nepříjemné chvíle také s šíleným Verminem a melancholickou MJ. Dnes by se to mohlo označovat jako Spidey-Noir. Příběh vycházel původně v sériích Web of Spider-Man, Amazing Spider-Man a Spectacular Spider-Man.