Krásná Kateřina

Tatran - 1992
ISBN: 80-222-0427-7

Tatran (1992) 80-222-0427-7 288

Díl 1. Jediná láska

Hrdinkou rozsáhlého sedmisvazkového cyklu historického románu je krásná Kateřina, která na pozadí dramatických dějů Francie 15. století prožívá osudovou lásku a prochází pohnutými životními peripetiemi.

Kateřina se jako 13tileté děvče stane svědkem řádění vzbouřenců. Ve víru občanské války se setkává s rytířem Arnoldem z Montsalvy a zamiluje se do něho hlubokou, osudovou láskou. Nezapomenutelné jsou popisy vzbouřené Paříže na poč. 15. století i zápas hrdinky o naplnění své vášně. (Založil/a: verun74)

vegas
  11. 4. 2016, 17:50
z knihy jsem byla nadšená, bohužel v češtině vyšli jen první tři díly a zrovna v tom nejnapínavějším okamžiku to skončilo :D tenkrát jsem psala asi do dvou nakladatelství co Benzoni vydávali, ale bohužel se je nechystali vydat... snad se někdy dočkáme
katellin
  17. 1. 2015, 10:44
První tři díly jsem četla v češtině, zbývající čtyři ve slovenštině. Romantický román ve středověkých kulisách, mé tehdejší romantické dospívající srdce opravdu zaplesalo :-)
verun74
  30. 5. 2011, 15:15
jen pozor, bohužel u nás zatím nevyšly všechny díly !!!