Zakázané radosti

Zakázané radosti Originální název: Forbidden pleasures

Baronet - 2006
ISBN: 80-7214-960-1

Baronet (2006) 80-7214-960-1 250

Emily Shannová, úspěšná autorka romantických příběhů, vyměnila soukromý život za kariéru a vystačí si s živou představivostí. Skrývá však šokující tajemství, o kterém neví ani její vydavatel — až ji jednou požádá, aby napsala něco pikantnějšího, smyslnějšího, otevřenějšího a ze života. Emily nezná nikoho, kdo by jí v tom mohl pomoct, kromě svého nového odpovědného redaktora — vysokého, snědého, pohledného Michaela Devlina — který už provokuje její fantazie. Stejně jako Channel — televizní vysílání, v němž si ženy plní své tajné erotické sny. Emily, teď ochotnější než kdykoli předtím, musí Devlina přesvědčit, aby ji zasvětil do všeho, co zná. (Založil/a: Martina)

Arrowka
  15. 7. 2012, 16:55
Knihami Bertrice Small občas vyplňuji pauzy mezi detektivkami a temnými thrillery a tohle byla první vyloženě špatná kniha. Ona ta romantická láska se do středověku přeci jen hodí lépe, než do současnosti. Další "...radosti" jsem si nechala ujít.