Čtvrtý v pořadí

Poprvé vydáno celosvětově: 2005

Alpress - 2006
ISBN: 80-7362-273-4

Alpress (2006) 80-7362-273-4 390

Název knihy není v tomto případě výčtem pachatelů ani obětí, jedná se o zatím poslední, ale nejtěžší kauzu detektivky Boxerové. Při vyšetřování záhadných vražd se stále stejným scénářem, zastřelí v sebeobraně mladou dívku a sama se tak ocitá na lavici obžalovaných. Odjíždí z města a na venkově se stává svědkem dalších zločinů, opět s podobným průběhem. Okolnosti ukazují na pojítko s minulostí a pro vyšetřující agentku jsou děsivým překvapením. (Založil/a: Martina)

James Patterson James Patterson
*22.03.1947

Kebab Bursa
  14. 12. 2012, 22:01
Po té záplavě skandinávských detektivek jsem zase jednou sáhl po americké. Četlo se to rychle, svižně, ale trochu mi tam chybějí myšlenky, pocity, propletence. Do týdne zapomenu, o čem to bylo. O atmosféře nemluvě.
koki.veru
  1. 2. 2016, 10:08
Opět další skvělý díl z této série. Opravdu jsem se bála, jak proces s Lindsay dopadne a velmi jsem si oblíbila novou postavu Ženského vyšetřovacího klubu.
Pajky
  6. 12. 2015, 18:08
Jak jsem čekal, tentokrát šlo o slabší kousek. Jsem zmlsaný soudním dramatem v podání Mickeyho Hallera a vyšetřovacím stylem Harryho Bosche a tahle kombinace obojího nedokázala přesvědčit ani v jedné z částí. I když musím uznat, že na rozdíl od rozsudku mě vrah překvapil.