Sága Stmívání

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Egmont - 2011
ISBN: 978-80-252-1822-8

Egmont (2011) 978-80-252-1822-8 544

Všechny dílky skládačky konečně zapadají do sebe… V roce 2005 se čtenářům představili Bella Swanová a Edward Cullen a zrodil se celosvětový fenomén.Od té doby četly tuto úchvatnou upíří milostnou ságu miliony čtenářů. Nyní Stephenie Meyerová sama poprvé odhaluje tajemství ságy a zveřejňuje další exkluzivní materiály ze svého archivu, včetně profilů postav, rodokmenů, map, odkazů a vysvětlivek. Tento jediný oficiální průvodce poskytne díky téměř stovce barevných ilustrací a fotografií čtenářům zcela nový pohled na ságu Stmívání, od Bellina prvního dne ve Forks až po strhující závěr knihy Rozbřesk. (Založil/a: Naiad)

Samael
  31. 3. 2013, 13:38
Ságu jsem četl a musím konstatovat,že v kniží podobě je zdařilá(to je důvod proč jsem si tuto knihu koupil)což se nemůže říct o filmové verzi.Nicméně je hezky zpracovaná a celkem i zajímavá.
Luciferka
  1. 10. 2012, 13:02
Jelikož Twilight sága je má oblíbená tak jsem si ani tento kousek nemohla nechat ujít. Tato kniha obsahuje rozhovory se Stephanie o sáze. Pokud máte Twilight ságu rádi určitě se Vám bude líbit:)
trpaslyk
  16. 6. 2011, 9:11
Pro fanoušky Ságy Stmívání a obzvlášť fajnšmekry je tohle vynikající kousek do sbírky jejich „twilightin“. Knížka obsahuje všechno možné týkající se světa Stmívání, jako např. dlouhý, zatím v celku neuveřejněný rozhovor autorky ságy, v němž vysvětluje spoustu věcí týkajících se příběhu, jeho vzniku, postav, inspirací atd. atd. Dále podrobné „biografie“ jednotlivých postav, mapky a plánky města Forks a okolí, časovou osu a popis historie upírů. Dále obsahuje bonusy, které jsou už dlouho k dispozici na oficiálních www stránkách Stephenie Meyer, tentokrát konečně v češtině. Co na knize vyzdvihuji nejvíc? Vynikající (opravdu po profesionální stránce skvěle odvedené) grafické zpracování knihy, investici nakladatelství do krásné pevné vazby, tisku na křídovém papíře, prostě celkově pochvala nakladatelství Egmont!
esme
  2. 6. 2013, 18:58
Tohle je úžasná věc pro twilight fanoušky -něco pro mně a proto hned když jsem o něm slyšela no zkrátím to prostě jsem si tu knihu musela hned opatřit a tak ji mám je to nejlepší kniha na světě